Cosmopolite MULTIMALL – шопінг, ресторани, розваги, відпочинок та бізнес на одній території!

Торгово-розважальний центр Космополіт став MULTI простором для життя, розваг, відпочинку, шопінгу та втілення бізнес-завдань.

Для бізнесу: 4-зірковий готель світової мережі Mercure – Mercure Kyiv Congress, конгрес-хол Mercure Congress Centre площею 5000 м2 із 14 залами та сучасний IQ Hotel.

Для шопінгу та покупок: понад 100 магазинів Fashion Gallery для всієї родини та супермаркет «МегаМаркет» площею 8,5 тис. м2 із більше 50 тис. найменувань товарів.

Для розваг: кінотеатр KINOMAN із 11 залами та 2 VIP-залами з суперзручними кріслами-реклайнерами і кнопкою виклику офіціантів, льодова ковзанка Ice Arena з «живим» льодом, парк розваг «Дитяча Планета» для активного сімейного відпочинку, автодром, боулінг із 24 доріжками, більярд та інші.

Для «поїсти»: ресторан-броварня Cosmopolite, Піцерія на Льодовій, CAO cafe, суші-бар «КАВА», бар Bowling, ULTRA cafe, MAFIA, Алаверди, ITIS Cafe та кав’ярні.

Сучасний, мультифункціональний, зручний, Cosmopolite змінився для того, щоб ви, ваша сім’я чи компанія друзів у будь-який момент могли отримати MULTI набір вражень та незабутніх емоцій. Відтепер ТРЦ Космополіт Київ – більше, ніж просто місце здійснення покупок та розваг. Cosmopolite MULTIMALL став своєрідним мегаполісом, який замінить вам відвідування сотень місць одночасно. MULTIMALL розмиває межі та розширює кордони, це кращий формат для тих, хто дорожить своїм часом і вимагає комфорту та яскравих емоцій.