Кінопрем’єри тижня

Із 12.12-18.12.2019 дивіться в кінотеатрі Kinoman такі прем’єри тижня:
1. «Джуманджі: Наступний рівень» 3D / 2D
2. «Кур’єр»
3. «Малюк Джо»
4. «Король віслюк»
5. «Хто твоя бабця, чуваче?!»
6. «Пригоди S Миколая»

Контакти
Графік роботи Пн-Пт: Сб-Нд:
Розміщення подивитися на схемі

1. «Джуманджі: Наступний рівень» 3D / 2D
Жанр: пригодницьке фентезі
Аудиторія: 12+
У ролях: Двейн Джонсон, Карен Гіллан, Джек Блек, Кевін Харт, Нік Джонас
Хронометраж: 123 хв.
Двейн Джонсон повертається у продовженні комедійного пригодницького блокбастера! Фантастична гра Джуманджі переходить на новий рівень і змінює правила. Щоб вижити у жорстких умовах, героям доведеться приміряти нові несподівані ролі, відкрити нові можливості і кинути виклик новим небезпекам.

2. «Кур’єр»
Жанр: екшн, кримінал
Аудиторія: 16+
У ролях: Ольга Куриленко, Ґері Олдмен, Дермот Малруні
Хронометраж: 99 хв.
На перший погляд вона – лише звичайний кур’єр на чорному мотоциклі, що стрімко мчить нічним містом. Але навіть у величезному мегаполісі їй вдається вислизнути з-під всевидячого ока вуличних камер спостережень, а її ім’я неможливо знайти в жодній базі даних. Саме вона, невловима та небезпечна, може кинути виклик кримінальному босу. Час розплати вже настав!

3. «Малюк Джо»
Жанр: фантастична драма
Аудиторія: 12+
У ролях: Емілі Бічем, Бен Вішоу
Хронометраж: 100 хв.
Мати-одиначка Еліс, співробітниця відділу по виведенню нових видів рослин, створює незвичайну малинову квітку — якщо її тримати при ідеальній температурі, правильно підживлювати і регулярно розмовляти з нею, ця рослина робить свого власника щасливим. Але все не так просто, і виявляється, що за щастя, навіть миттєве, доведеться заплатити, а ціна може виявитися занадто високою.

4. «Король віслюк»
Жанр: анімація, сімейний
Аудиторія: ЗА
Хронометраж: 106 хв.
Віслюк Мангу отримав цінне напуття від батька про те, що будь-які мрії можуть здійснитися. Він вирішує, що не обов’язково жити як віслюк, навіть якщо ти таким народися, і з оптимізмом дивиться у майбутнє. І одного разу удача посміхається йому у відповідь, коли в країні відбуваються вибори нового властителя. Але йому доведеться конкурувати зі справжнім принцем, який, хоч і не є улюбленцем народу, проте має знатне походження. Чи вистачить у віслюка мудрості, щоб очолити народ?

5. «Хто твоя бабця, чуваче?!»
Жанр: комедія
Аудиторія: 12+
У ролях: Шаталь Ладезу, Жюлі Гайе, Тьєррі Ньовік, Жюлі Депардьє
Хронометраж: 99 хв.
Аврора насолоджується багатим життям в своїх апартаментах на Лазурному Березі у Франції. Вечірки, друзі, подорожі, і найважливіше — свій розклад дня. В один день дочки відправляють погостювати до неї сім онуків від 6-ти до 18 років.

6. «Пригоди S Миколая»
Жанр: пригоди, сімейний, комедія
Аудиторія: ЗА
У ролях: Василь Вірастюк, Григорій Боковенко, Маша Єфросиніна
Хронометраж: 77 хв.
Історія про пригоди другокласника Артема, чия сім’я щойно переїхала з великого міста в будинок в Карпатах. До Артема напередодні Дня Святого Миколая неочікувано з’являється сам Миколай. Насправді це злодій в костюмі чарівника. Хлопчику разом з сестрою і місцевими дітлахами доводиться проявити справжню згуртованість, сміливість і винахідливість, щоб перемогти злодія і врятувати справжнього Святого.

Розклад сеансів тут