Кінопрем’єри тижня

Із 22.08-28.08.2019 дивіться в кінотеатрі Kinoman такі прем’єри тижня:
1. «Падіння янгола»
2. «Гра в хованки»
3. «UglyDolls. Ляльки з характером»
4. «Поліна і таємниця кіностудії»
5. «Маленька червона сукня»
6. «Вайнштейн»

Контакти
Графік роботи Пн-Пт: Сб-Нд:
Розміщення подивитися на схемі

1. «Падіння янгола»
Жанр: бойовик, трилер, драма
Аудиторія: 16+
У ролях: Джерард Батлер, Морган Фрімен
Хронометраж: 122 хв.
Агента Секретної служби Майка Баннінга (Джерард Батлер) підставляють і звинувачують у замаху на президента країни, і тепер його розшукують усі спецслужби. Щоб очистити своє добре ім’я, Баннінгу потрібно самотужки розкрити реальну терористичну загрозу.

2. «Гра в хованки»
Жанр: хорор
Аудиторія: 16+
У ролях: Самара Вівінґ, Адам Броді, Марк О’Брайєн
Хронометраж: 95 хв.
Юна наречена – тепер частина родини свого новоспеченого чоловіка, багатого, але ексцентричного роду, прихильника вікових традицій. Але хто б міг подумати, що знайомство з батьками чоловіка перетвориться в смертельну гру, в якій всі борються не на життя, а на смерть.

3. «UglyDolls. Ляльки з характером»
Жанр: сімейна анімація
Аудиторія: ЗА
Хронометраж: 93 хв.
Всі думають, що світ ляльок це суцільні рожеві хмарки, веселки та єдиноріжки. Все саме так, але окрім цього там відбуваються абсолютно серйозні події. У світі UglyDolls гарнюні ляльки намагаються взяти під контроль весь ляльковий світ та витіснити своїх не дуже симпатичних побратимів. Проти такої несправедливості постають відважні друзі з огидними личками, але прекрасними серцями. Звісно, що переможе дружба.

4. «Поліна і таємниця кіностудії»
Жанр: пригоди, фентезі, сімейний
Аудиторія: ЗА
У ролях: Поліна Артеменко, Жан Рено, Василь Вірастюк
Хронометраж: 92 хв.
Поліна нічого не знає про своє минуле і батьків. Вона живе в будинку зі злою тіткою та двоюрідним братом. Ті таємно планують позбутися дівчинки в день її народження, щоб отримати таємничу спадщину – кіностудію. Поліні вдається втекти, і вона вирушає в небезпечну подорож світами інших кінофільмів. Тут дівчина знаходить нових друзів, за допомогою яких вона має розгадати всі загадки та здійснити головну мету цієї дивовижної мандрівки — дізнатись правду про власну родину.

5. «Маленька червона сукня»
Жанр: містика, хорор
Аудиторія: 18+
У ролях: Гвендолін Крісті, Сідсе Бабетт Кнудсен, Ричард Бреммер
Хронометраж: 118 хв.
Маленька червона сукня стоїть у вітрині. Вона неймовірно красива й ідеально підходить кожній, хто її приміряє. Вона робить тебе бажаною, але у сукні є ціна. І не кожна зможе її заплатити.

6. «Вайнштейн»
Жанр: документальний фільм
Аудиторія: 16+
Хронометраж: 98 хв.
Історія яскравого злету та блискавичного падіння кінотитана Гарві Вайнштейна. Сюжет стрічки розповідає, як Вайнштейн розширював свій вплив протягом десятиліть. Колишні колеги, друзі по коледжу та журналісти розмірковують над суспільним сприйняттям Вайнштейна як провидця, докладно описуючи його безжальні спроби зберегти свою владу під загрозою серйозного скандалу.

Розклад сеансів тут