Кінопрем’єри тижня

Із 16.01-22.01.2020 дивіться в кінотеатрі Kinoman такі прем’єри тижня:
1. «Судити по совісті»
2. «Прокляття»
3. «Феї і таємниця країни драконів» 3D
4. «Віддана»
5. «Маленька міс Дулітл»
6. «Хто тобі доктор?»
7. «Мої думки тихі»

Контакти
Графік роботи Пн-Пт: Сб-Нд:
Розміщення подивитися на схемі

1. «Судити по совісті»
Жанр: драма
Аудиторія: 12+
У ролях: Майкл Б. Джордан, Джеймі Фокс, Брі Ларсон
Хронометраж: 136 хв.
Стрічка, заснована на реальних подіях, розповість про молодого обдарованого юриста Браяна Стівенсона. Він присвятив себе боротьбі за рівні права і можливості в суді для найуразливіших верств населення — в тому числі незаможних, які не в змозі дозволити собі кваліфікованого і зацікавленого в успішному результаті справи адвоката.

2. «Прокляття»
Жанр: хорор
Аудиторія: 16+
У ролях: Деміан Бішир, Лін Шей, Бетті Ґілпін
Хронометраж: 94 хв.
Відомий хорор, який здобув мільйони фанів по всьому світу і змусив здригнутися найсміливіших, повертається. Нове пришестя культового «Прокляття» покаже нові обличчя темряви, боротися з якими марно.

3. «Феї і таємниця країни драконів» 3D
Жанр: анімація, пригоди, сімейний
Аудиторія: ЗА
Хронометраж: 85 хв.
З тих пір, як зникли дракони, магія теж почала зникати. Але коли сонячна фея Марвін знаходить покинуте драконяче яйце і з нього вилуплюється маленький Нуґур, з’являється надія. Якщо дракони знову приживуться у світі Баяла і всі феї примиряться, то край буде врятовано. Принцеса Сурах та її супутники вирушать у пригодницьку подорож, що приведе фей до Драконячих гір, названої сестри Сурах на ім’я Нурай та небезпечної темної королеви Офіри.

4. «Віддана»
Жанр: романтика, екранізація
Аудиторія: 16+
У ролях: Маріанна Янушевич, Алеся Романова, Роман Луцький, Олександр Кобзар
Хронометраж: 102 хв.
За мотивами роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія».
Історія починається в Станіславові у другій половині 19 століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом. Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

5. «Маленька міс Дулітл»
Жанр: фентезі, комедія, сімейний
Аудиторія: ЗА
У ролях: Пері Баумейстер, Айлін Тецель, Крістоф Марія Хербст
Хронометраж: 96 хв.
Рудоволоса Ліліан не просто обожнює тварин, а й вміє розуміти їх мову і відповідати їм. Про її неймовірній спроможності знають тільки члени сім’ї, і вони всіляко оберігають таємницю. Але будь-яким таємниць свого часу завжди приходить кінець, особливо якщо на кону стоїть порятунок зоопарку.

6. «Хто тобі доктор?»
Жанр: комедія
Аудиторія: 12+
У ролях: Мішель Блан, Шанталь Лобі
Хронометраж: 90 хв.
Напередодні Різдва у єдиного чергового лікаря прихопило поперек. Що робити? Як допомогти пацієнтам? Як не втратити роботу? Лікар Серж знаходить несподіване вирішення ситуації: вмовляє кур’єра з Uber, який просто доставляв йому піцу, ходити на виклики пацієнтів замість себе. Це смішно до сліз!

7. «Мої думки тихі»
Жанр: трагікомедія
Аудиторія: 12+
У ролях: Ірма Вітовська-Ванца, Андрій Лідаговський
Хронометраж: 104 хв.
Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, молодий звукорежисер фрілансер Вадим отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» та вирушити в «привабливу Канаду». Подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина – мама Вадима.

Розклад сеансів тут