Italian Trulli
Кінопрем’єри тижня

Із 18.04-24.04.2019 дивіться в кінотеатрі Kinoman такі прем’єри тижня:
1. «Прокляття Ла Йорони»
2. «На висоті»
3. «Після»
4. «Код «Червоний»
5. «З божої волі»
6. Фестиваль фантастичного кіно «Best Sci-Fi» 2019
7. «The Curse of La Llorona» (ORIGINAL VERSION)

Контакти
Графік роботи Пн-Пт: Сб-Нд:
Розміщення подивитися на схемі

1. «Прокляття Ла Йорони»
Жанр: фільм жахів
Аудиторія: 16+
У ролях: Лінда Карделліні, Мадлен МакГроу, Шон Патрик Томас
Хронометраж: 94 хв.
Ла Йорона. Жінка, що плаче. Привид, що вселяє жах, загублений між Раєм та Пеклом, загнаний в жахливу пастку долі, запечатану його власною рукою. Проста згадка її імені сіє страх по всьому світу вже багато поколінь. Ще за життя жінка втопила своїх дітей в пориві лютих ревнощів, кинувшись у бурхливу річку слідом за ними, ридаючи від болю і відчаю. Тепер її сльози вічні і несуть смерть. Той, хто чує її передсмертний крик у ночі, приречений. Ла Йорона крадеться в тіні й полює на дітей, відчайдушно намагаючись компенсувати втрату власних. Минають століття, вона стає все більш ненаситною… а її методи все більш жахливішими.

2. «На висоті»
Жанр: пригоди, драма, хорор
Аудиторія: 18+
У ролях: Роберт Паттінсон, Жульєт Бінош, Андре Бенджамін, Міа Гот
Хронометраж: 110 хв.
Десь за межами Сонячної системи екіпаж космічного корабля виконує незвичайну місію. Його мета – найближча до Землі чорна діра. На його борту команда молодих чоловіків і жінок – злочинців, засуджених до довічного ув’язнення. Серед них Монте, який добровільно відмовився від кохання та інтимних стосунків. Оманливим шляхом його сім’я вживлюється одній з космічних полонянок. Народжується дівчинка, який судилося змінити життя героя.

3. «Після»
Жанр: мелодрама
Аудиторія: 12+
У ролях: Хіро Файнс-Тіффін, Джозефіна Ленгфорд, Сельма Блер, Пітер Галлахер
Хронометраж: 105 хв.
Екранізація одноіменного всесвітньовідомого бестселера Анни Тодд. Історія кохання відмінниці Тесс та «поганого хлопця» Харді. Після знайомства з ним життя дівчини повністю змінилося. Виявилося, що у життя є речі значно цікавіші, ніж навчання та кар’єра.

4. «Код «Червоний»
Жанр: біографія, драма, трилер
Аудиторія: 16+
У ролях: Джуді Денч, Том Х’юз, Софі Куксон
Хронометраж: 101 хв.
Реальна історія шпигунки, яка запобігла Третій світовій війні. Британська розвідка довгі роки ганялась за нею, її ім’я стало легендою, про її подвиг ми дізнались тільки зараз, коли було знято гриф секретності.

5. «З божої волі»
Жанр: драма
Аудиторія: 16+
У ролях: Мельвіль Пупо, Дені Меноше
Хронометраж: 137 хв.
Новий кіношедевр від режисера Франсуа Озона.
Засновано на реальних подіях. 40-річний Олександр живе в Ліоні з дружиною та дітьми. У дитинстві він став жертвою сексуальних домагань з боку священика, а роки по тому чоловік дізнається, що святий отець й досі працює з дітьми. Олександр об’єднує сили з іншими потерпілими, щоб зупинити насильство та перервати багаторічне мовчання.

6. Фестиваль фантастичного кіно «Best Sci-Fi» 2019
Жанр: фантастика
Аудиторія: 12+
Хронометраж: 100 хв.
18 квітня на великі екрани України повертається щорічний фестиваль фантастичного кіно Best Sci-Fi!
Ти думаєш, що досі контролюєш своє життя та самостійно приймаєш рішення? А як щодо онлайн-навігатора, який каже тобі, яким шляхом йти? Музичних сервісів, які самі формують твої плейлисти? Соціальних мереж, що обирають, які новини та у якій послідовності тобі показати? Новітні технології стали невід’ємною частиною нашого життя. Світ змінюється щодня та дивує нас щохвилини. Давайте спробуємо зазирнути в непередбачуване майбутнє? У межах Фестивалю фантастичного кіно ви побачите неймовірні історії, які можуть стати реальністю вже за кілька десятиліть або навіть років.

7. «The Curse of La Llorona» (ORIGINAL VERSION)
Genre: horror
Rating: 16+
Cast: Linda Cardellini, Madeleine McGraw, Sean Patrick Thomas
Runtime: 94 min.
Ignoring the eerie warning of a troubled mother suspected of child endangerment, a social worker and her own small kids are soon drawn into a frightening supernatural realm.

Купити квитки