Кінопрем’єри тижня

Із 10.10-16.10.2019 дивіться в кінотеатрі Kinoman такі прем’єри тижня:
1. «Двійник» 3D HFR / 2D
2. «Джексі»
3. «Після весілля»
4. «Захар Беркут»

Контакти
Графік роботи Пн-Пт: Сб-Нд:
Розміщення подивитися на схемі

1. «Двійник» 3D HFR / 2D
Жанр: фантастичний екшн
Аудиторія: 12+
У ролях: Вілл Сміт, Мері Елізабет Уінстед, Клайв Овен
Хронометраж: 117 хв.
Від триразового володаря премії «Оскар» режисера Енга Лі («Життя Пі», «Горбата гора», «Тигр підкрадається, дракон ховається»). Кілер Генрі Броген, який працював на уряд, вирішує поставити крапку в своїй професійній кар’єрі, але несподівано на його шляху з’являється таємничий двійник, який знає про кожний його наступний крок. Цим двійником виявляється його клон, якому всього 23 роки. І у нього одна мета — знищити Генрі.
2. «Джексі»
Жанр: комедія
Аудиторія: 16+
У ролях: Роуз Бірн, Майкл Пенья, Адам Девайн
Хронометраж: 86 хв.
Джексі знає про вас все. Вона бачила всі ваші непристойні фотки, знає, про що ви шепочетесь під час сексу, що їсте по ночах і як називаєте свого шефа в секретних чатах. Вона — віртуальний помічник з вашого мобільника, і сьогодні у неї дуже поганий настрій.
3. «Після весілля»
Жанр: драма
Аудиторія: 12+
У ролях: Мішель Вільямс, Джуліанна Мур, Біллі Крудап
Хронометраж: 111 хв.
Ізабель працює волонтером і все своє життя присвячує допомозі іншим. Одного разу до неї звертається жінка, що керує мільойонною корпорацією та хоче пожертвувати велику суму на доброчинність. Ізабель ще не знає, на що обернеться це знайомство. Їх зустріч в Нью-Йорку проходить успішно, але випадково Ізабель зустрічає її чоловіка. Вона ще не здогадується, що хтось почав гру чужими долями, в якій правда виявиться небезпечнішою за брехню…
4. «Захар Беркут»
Жанр: історичний екшн
Аудиторія: 12+
У ролях: Роберт Патрік, Андрій Ісаєнко, Томмі Фленаган
Хронометраж: 136 хв.
1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців — брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.

Розклад сеансів тут