Italian Trulli
BeyBlade Games у Cosmopolite MULTIMALL

Турнір із BeyBlade Games у новому форматі!
25 травня запрошуємо дітей та батьків на гру, яка збере всіх прихильників BeyBlade! Це чудова нагода пограти зі своїми друзями, набратися досвіду, перейняти круті фішки від інших учасників, поспостерігати за грою однолітків, знайти нових друзів, розважитися всією родиною та отримати круті подарунки!

Контакти
Графік роботи Пн-Пт: Сб-Нд:
Розміщення подивитися на схемі

Ваша дитина обожнює грати в BeyBlade? Тоді подаруйте їй справжнє свято й захопливий вихідний. Участь у грі BeyBlade Games безкоштовна, але ОБОВ’ЯЗКОВО за попередньої реєстрації за посиланням: http://bit.ly/BeyBladeGames.
Призовий фонд: подарунки для трьох фіналістів (Бейблейд Bushin Ashura) та СУПЕРприз для переможця турніру (набір: два Fafnir F5 та арена Takara Tomy).
Організатори: Cosmopolite MULTIMALL та Family Quest.
Генеральний партнер: інтернет-магазин https://beybladeburst.com.ua.
Приходьте на BeyBlade Games всією родиною! Кожен знайде заняття до душі. Адже, крім гри у BeyBlade, на вас чекає яскраве шоу для всієї сім’ї:
— захопливі виступи;
— цікаві майстер-класи;
— конкурси, призи та багато іншого.
Заповнюйте анкету учасника за посиланням: http://bit.ly/BeyBladeGames.
Звертаємо вашу увагу, що кількість учасників обмежена! Організатор залишає за собою право достроково закрити реєстрацію.

Офіційні правила проведення BeyBlade Games
Місце та час проведення турніру
1.1. Турнір BayBlade Games проходитиме 25 травня 2019 року в Cosmopolite MULTIMALL: вул. В. Гетьмана, 6, BlockА, level 3 (територія ролердрому).
1.2. Початок видачі номерів учасникам із 11:00.
1.3. Старт турнірів із 12:00.
Правила основного турніру BayBlade Games
1.1. Для участі у змаганнях допускаються діти з 5 до 14 років.
1.2. Забороняється використовувати BayBlade категорії INFINITY NADO.
1.3. Турнір складається з відбіркового та фінального етапів. Кожен ігровий тур відбіркового етапу визначає одного переможця, який гарантовано проходить у фінальну частину турніру.
1.4. У фіналі змагаються всі переможці ігрових турнірів, які боротимуться за звання головного переможця.
1.5. Учасники можуть приносити свій BayBlade або придбати його на турнірі.
1.6. Участь у турнірі безкоштовна, але ОБОВ’ЯЗКОВО за попередньої реєстрації за посиланням bit.ly/BeyBladeGames. Попередня реєстрація триває до 16 години 24.05.2019.
1.7. Після реєстрації учасник до 24.05.19 отримує SMS-повідомлення із зазначенням номера групи та часу реєстрації, яке необхідно буде пред’явити на турнірі.
1.8. Особи, які не пройшли попередню реєстрацію, не мають права брати участь у турнірі.
1.9. Зареєструвавшись, учасник автоматично погоджується з офіційними правилами проведення турніру.
Правила проведення битви BayBlade Games
1.1. У кожній битві беруть участь два BayBlade, які змагаються між собою на виліт.
1.2. Битва складається з 3 раундів до двох перемог.
1.3. Починається битва тільки після відліку судді та сигналу: «3, 2, 1, Вперед!». Якщо учасник запускає свій бей занадто рано або занадто пізно, раунд одразу ж закінчується, а його супротивник виграє раунд.
1.4. Існує тільки одна спроба запустити свій бей за один раунд — битва закінчується, коли Beyblade вашого суперника припиняє обертатися, розлітається на частини чи вибивається за межі арени.
1.5. Будь-які доторкання суперника і його бея під час активного раунду битви заборонені. Якщо під час гри противник торкнеться вас або вашого бея — він програє раунд.
Роз’яснення спірних моментів гри
1.1. Коли вважається, що BayBlade більше не обертається? Передбачається, що Beyblade все ще обертається, поки він ще здатний завершити повний оберт. Як тільки Beyblade припинить обертання, цей бей виходить зі гри, і раунд закінчується.
1.2. Коли BayBlade вважається нокаутованим? Beyblade вважається нокаутованим у момент його виходу з ігрового поля, а не коли він торкнеться підлоги або землі за межами Арени. У той момент, коли BayBlade залишає ігрове поле — раунд вважається закінченим. Один Beyblade припиняє обертатися в той же час, коли вибивається інший Beyblade.
1.3. Якщо неможливо розрізнити, що сталося перше — раунд зараховується як нічия. Beyblade повертається на BeyStadium після того, як його вибили з ігрового поля.
1.4. Як тільки BayBlade виходить за межі Арени — BayBlade вважається нокаутованим, і раунд закінчується. Якщо Beyblade вважається нокаутованим — він не може знову повернутися в гру на цьому етапі.
Організаційні моменти
1.1. Кількість учасників обмежено, організатори заходу мають право достроково завершити реєстрацію .
1.2. Організатори турніру та адміністрація Cosmopolite MULTIMALL не несуть відповідальність за знаходження та дії дітей на території проведення турніру.
1.3. Участь дитини у турнірі автоматично означає згоду батьків на фото та відео зйомку.
1.4. Вхід на територію проведення турніру (ролердрому) у взутті на підборах категорично заборонений.
1.5. Вхід на територію проведення турніру з їжею та напоями суворо заборонений.